June 19, 2014

Mint For Life


Konečně jsem se zbavila problémů s nehty (třepení, loupání, lámání,.. mám pokračovat?), takže je čas začít lakovou sezónu (existuje to vůbec?)!! Začínám s lakem od Maybelline - Super Stay-7 Days v barvě Mint for life. Je to skvělá, zářivá barva na léto.


I finally got rid of all the problems with my nails (peeling, splitting, breaking,... should I go on?) and that means - it's time for me to start the nailpolish season (is that a thing?)!! I'm starting with this nailpolish by Maybelline - Super Stay-7 Days in the colour Mint for life. It is a great, bright colour for summer.Lak slibuje výdrž 7 dní, což musím trošku zpochybnit, jelikož 6. den se začal loupat, ale i tak vydržel docela dlouho. 
S velikostí štětce je to složitější - jelikož je opravdu velký, pokryje velkou plochu nehtu a pracuje se s ním docela dobře - ale na některé moje nehty už byl příliš velký (mám holt mini ruce :)
Konzistence laku je tak akorát hustá - dost na to, aby mi stačila jediná vrstva k docílení krásné syté barvy. Jen protože je tak sytá, tak mi ale občas připadá víc modrá než mint, ale asi to každý vidí trošku jinak.

Za mě dávám laku 6,5 bodů z 10.
The nail polish should stay on your nails for 7 days (hints the name), but in fact it started to get chipped on the 6 day already - but to me, that is pretty good anyway.
The brush is very big and manageable, which is good - if you don't have tiny hands like me :)
The formula is on the thicker side and you only need 1 coat to get the perfect colour. Just because the colour is so intense, it sometimes seems like it's more blue than mint, but I assume everybody sees it differently.

I give the nail polish 6,5 points out of 10.


Tuhle fotku jsem přidala na svůj instagram už před pár týdny :)
I posted this pic on instagram already a few weeks ago :) Jsem zpět :) Nemůžu uvěřit, že léto začíná už za týden a že už se nemusím starat o školu - krásný to pocit. Měla jsem hodně práce s učením, takže jsem blog dala na chvíli stranou, ale s radostí můžu konstatovat, že tvrdá práce se vyplatila a za supr prospěch dostanu supr stipendium :) 

Snad se vám daří dobře a užíváte si zbytek školy, pokud ji ještě máte!

Berry The Blue
I am back :) I can't believe, that summer begins in a week and that I don't have to worry about school anymore - best feeling ever. I had to study a lot the past two weeks, so I didn't post anything on here, but I'm glad to say that hard work pays off and for my great school results I'm gonna get a great scholarship :)

Hope you're doing well, enjoy the rest of the school year! 


Berry The Blue11 comments:

 1. Nádherná barvička :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 2. Takový lak si musím pořídit, je úžasný :)

  ReplyDelete
 3. Mně ten štěteček připadaá teda taky obrovsky, ale je to krásná letní barva :)
  http://oreoobsessionbeautyworld.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 4. toto je krásny odtieň, akurát mám podobný na rukách a je super

  ReplyDelete
 5. Ta barva je uzasna!

  www.thetasteofviolet.com

  ReplyDelete
 6. Tahle barva laku je moc krásná ! :)

  Zvu tě ke mě na giveaway o super náhrdelník, která probíhá na mém blogu :YOKO NGUYEN BLOG

  ReplyDelete

Every comment makes me very happy! Thank you ♥