August 4, 2014

Cutest "Little" Dog (Story)


Tak jsem byla na pár dnů u mamky. Celý týden proběhl skvěle, až na den, kdy jsem měla odjet. Celý den hřmělo a pršelo tak, že jsme ani nikam jet nemohli. Když déšť konečně ustal, vyvalila se k nám voda z pozemku vedle, z části natekla do bazénu a z části zůstala stát kolem domu (což byl problém, protože by mohl spadnout, kdyby se to opakovalo). 
Umíte si představit ten zmatek. 
A aby toho nebylo málo, přišel k nám cizí pejsek, který zřejmě utekl během bouřky..

So I was at my mum's for a few days. The whole week went great, except for the last day, the day I was supposed to leave. There was thunderstorm all day long and it was raining so hard, that we couldn't even drive anywhere. When the rain finally stopped, the water from the neighbor's garden poured out onto ours. A lot of it went into the pool, but there also was water around the house (which was a problem, since it could tumble down if this happened again). 
You can only imagine the chaos. 
Then, to add insult to injury, a strange dog came into our house - it apparently run away during the thunderstorm..(In the background my little brother is screaming: "you don't live here!" :D

Začala se promenádovat po domě a nakonec se chudák unavená utábořila na schodech. Dvě sousedky ji před tím vyhodily zpátky na ulici, když k nim přišla, a ani se nám to nestyděly povědět.
 Po tom, co jsme pejskovi dali najíst, jsme volali policisty, kteří si ji měli odvézt.. O něco později nám ale zavolali, že našli majitele, kteří si pro pejska zajedou sami. 
I když už jsem měla být na cestě domů, na to znovushledání jsem si musela počkat (samozřejmě jsem vše dokumentovala). Pejsek se změnil ze strašně smutného na strašně šťastného a celé to bylo hrozně roztomilé. 
Majitelé prý dokonce pár dnů na to donesli našim víno a bonboniéru jako poděkování.
Všechno nakonec dobře dopadlo. :)

She started to march around the house and then the poor tired thing settled on the stairs. Two of our neighbors chased the doggie off and they weren't even ashamed to tell us.
After we gave the dog some food, we called the cops and they were supposed to take care of her. A while later they called that they found the owners of the dog, who are going to pick her up themselves 
Even though I was supposed to be on my way home, I just had to wait for them (of course I filmed everything). The dog went from super-sad to super-happy and it all  was just so cute. 
The owners even came back a few days later and gave us a bottle of vine and some chocolate.
In the end everything turned out well. :)

The dog's master: "What have you done? Where have you been?"

Vím, že to je takový netradiční článek, ale moc jsem se o tuhle celou příhodu chtěla s vámi podělit, tak snad to tolik nevadí a omluvám se za kvalitu videí, protože jsem po ruce měla jen telefon. Doufám, že se vám článek i tak líbil. :)I know this is quite an unusual post, but I really wanted to share this story with you, so I hope you don't mind and I'm also sorry for the quality of the videos, I had only my phone on my hand. Hope you liked the post anyway. :)( Byla bych hrozně ráda, kdybyste článek sdíleli na sociální síti, hodně mi tím pomůžete <3 )
 (I'd be sooo happy, if you shared this post on social media, it helps a lot <3 )


2 comments:

Every comment makes me very happy! Thank you ♥